O firme


Gardenia Daniela s.r.o. sa zaoberá realizáciou záhrad od jej navrhnutia až po samotnú realizáciu a jej odovzdanie konečnému zákazníkovi. Hlavnou náplňou našej práce je komplexné riešenie okrasných záhrad, parkov a zelene. Dobré meno našej firmy nám zabezpečilo desiatky spokojných zákazníkov v našom regióne o čom svedčí aj naša fotogaléria. Dúfame, že Vás naša stránka zaujme a zaradíte sa medzi ďalších našich spokojných zákazníkov.

 

Ponúkame Vám návrh, poradenstvo, výsadbu rastlín, výsev trávnika, inštaláciu závlahového systému, údržbu Vašej záhrady, zakladanie trávnika, pílenie vzrastlých stromov, vytváranie jazierok atď. Všetky činnosti vykonávame využívaním najmodernejšej technológie.

 

Naša spoločnosť bola založená v roku 2005 (Róbert Varga ROVA) a v roku 2007 sa pretransformovala na firmu Gardenia DANIELA s.r.o.. Počas týchto rokov až do dnes spoločnosť úspešne napreduje a neustále vylepšuje svoje služby a technické vybavenie.

 

Novinkou je od roku 2013 novootvorené záhradníctvo v Sládkovičove, kde ponúkame širokú škálu tovarov a v neposlednom rade, slúži táto predajňa ako prezentačné miesto pre zákazníkov, ktorí sa rozhodli alebo rozhodujú využiť naše služby.

 

Veríme že sa zaradíte medzi desiatky našich spokojných zákazníkov!

 

Viac z našich služieb nájdete v sekcii služby a taktiež si môžete pozrieť niektoré z našich realizovaných projektov v sekcii galéria.